2021’in 5 Trend Saçını Hobby ile Dene!

17 1
Enseden Toplanmış Sıkı Topuz Saçlarınızı iyice taradıktan sonra ensenizde birleştirin ve lastik toka yardımıyla topuzunuzu yapın. Saçlarınızın doğallığını kaybetmemesi ve gün boyu formunu koruması için Hobby Style&Protect Mat Saç Spreyi kullanın!
16 1
Geriye Doğru Taranmış Islak Saç Yazın gelişiyle sıklıkla kullanabileceğiniz saç modelini yapmak oldukça kolay! Saçlarınızı geriye doğru tarayın ve Hobby Style&Protect Ultra Güçlü Carbon Saç Spreyi sıkın. Saçlarınız bu şekilde hem şeklini korumuş olacak hem de yıpranmayacak!
15 1
Ev Topuzu Taranmış saçlarınıza Hobby Style&Protect İpeksi Dokunuş Saç Spreyi’ni kulladıktan sonra saçlarınızın önünden birkaç tutam ayırıp ardından kalan saçı arkadan gevşek bir şekilde toplayıp topuz yapın. Artık herkeste gördüğümüz topuzu siz de yaparak modaya uyabilirsiniz!
14 1
• Hollanda Örgüsü
Balık sırtını hepimiz biliyoruz peki ya Hollanda Örgüsü’nü? Bildiğimiz balık sırtı örgüden tek bir farkı var o da ters örülmesi. Ters örmüş olduğunuz saçınıza Hobby Style&Protect İpeksi Dokunuş Saç Spreyi uygulayarak son rötuşu verebilirsiniz.
13 1
• Eşarp Kullanmak Saçınızda eşarp kullanarak yaz enerjisine kendinizi kaptırın! Taranmış saçlarınıza Hobby Style&Protect Ekstra Hacim Saç Spreyi uygulayın ve saçlarınızı balık sırtı örün. Tokanızın üzerine rengarenk eşarplarınızdan birini takarak görünümünüzü tamamlayın. İşte hazırsınız!