Duş Almak Artık Daha Keyifli!

Gündelik hayatın yoğun koşturmacası ve iş stresinden sıyrılıp kendinize vakit ayırdığınız, yalnız ve sakin kalabileceğiniz nadir anlardan biri belki de banyo keyfiniz.

İşte yorgunluğunuzu atmak ve kendinize keyifli anlar yaratmak için duş önerilerimiz!

• Duş almanın yenileyici hissi, günün bütün yorgunluğunu üzerinizden atmanız için size çok yardımcı olabilir. Loş, sevdiğiniz müziklerin çaldığı ve kokulu mumlarınız ile hazırladığınız banyo ortamı, stres seviyenizi kesinlikle azaltacaktır.

• Sıkı, parlak ve canlı görünen bir cilt için soğuk su ile duş almak en doğal çözümlerden biridir. Cildi sıkılaştırmasının yanı sıra depresyon üzerindeki olumlu etkileri de bilinen en önemli yararlarındandır.

• Duşta vücudunuza kese veya peeling yapmak hem cildinizi ölü derilerden arındırır hem de yapılan bakım sayesinde kendinizi daha dinç hissedersiniz.

• Peeling gibi işlemlerden sonra, sıra mis gibi kokan ve bakım yapan bir duş jeli ile keyfinize keyif katmakta!

Hobby Fresh Care Duş Jelleri benzersiz formülü ile cildinizi nemlendirirken, bedeninize ipeksi bir dokunuş sağlar. Her duştan sonra ferah ve yumuşaklık hissiyle ruhunuzu canlandırır ve güçlü parfüm etkisi sayesinde gün boyu kokusu sizinle kalır. Paraben, silikon, parafin, PEG, alkol içermeyen kremli formülüyle cildinizdeki yumuşacık yapar.
Farklı çeşitleri ile Hobby Fresh Care serisini keşfetmenin tam zamanı!

Dinlendirici deniz mineralleri içeriği ile Hobby Fresh Care Deniz Mineralleri Duş Jeli, zarafetin simgesi orkidenin parfümsü kokusu ile Hobby Fresh Care Orkide Duş Jeli, böğürtlen ve ahududunun keyif veren kokusu ile Hobby Fresh Care Canlandırıcı Meyveler Duş Jeli gün boyu seninle!
8 1